Beschrijving
Molton kussen beschermers 60 x 70 cm
- Absorbeert transpiratievocht
- Houdt het kussen schoon en fris
- Optimale ventilatie
- Comfort verhogend
- Met hotelsluiting
Jaren ervaring
Green key gecertificeerd
Enige fabrikant bij Green Key
Matrassen al vanaf €50,- per stuk
Eigen productie in Duitsland
Gecertificeerd o.a.: ISO 9001, TUV en Dekra
Alles mileuvriendelijk en CO2 vrij gefrabriceerd
Bestaat al sinds 1978
Molton kussen beschermers 60 x 70 cm
Molton kussen beschermers 60 x 70 cm
maat kussen | 60 x 70 cm |
---|
Wassen op 30°C en drogen in de droogtrommel op lage temperatuur. Drogen in de droger met een paar tennisballen. Het kussen wordt zo goed opgeklopt. Het liefst na het drogen nog even in de buitenlucht laten luchten.
Productkenmerken:
Deze zeer luxe uitgevoerde pont d´amour heeft een zeer mooie witte dubbeldoeks bovenzijde. Het is een hulpstuk om de naad tussen twee matrassen te verminderen. Hierdoor wordt er een tweepersoons matras gecreëerd.
Beschikbaar in de onderstaande lengtes
Nooit meer last van een matras die verschuift door deze mooie verchroomde matrasbeugel. Deze matrasbeugel is een sieraad op elke bodem.
De matrasbeugel verfraait de lattenbodem en houdt het matras op zijn plaats.
Uitvoeringen: Enkel dekbed. Met het vulgewicht staat dit dekbed garant voor een optimale isolatie in een gemiddeld warme kamer. 4 seizoenen dekbed. Opgebouwd uit verschillende lagen is dit dekbed geschikt voor alle seizoenen. Behaaglijk warm in de winter, lekker koel in de zomer.